fbpx

Ajakeskus Wittenstein

 

Ajakeskuses rännates saavad külalised ajamasina rolli täitva lifti abil ülevaate Eesti ajaloost, alustades maa-alusest muinasajast, liikudes läbi orduaja, kuningate aja, tsaariaja, Eesti aja, okupatsioonide aja ning lõpetades ajakeskuse kahel kõrgemal korrusel eksponeeritud taasiseseisvumise ning euroajaga.

Paide Muusika-ja Teatrimaja / Paide Teater

 

Paide Muusika- ja Teatrimaja on suurim kohtumispaik Eesti südames. Majas toimuvad kontserdid, etendused, näitused, kultuurisündmused ning maja asukoht ja mitmekesised ruumivõimalused sobivad hästi üle-eestilisteks kokkusaamisteks, konverentsideks, messideks ja muudeks üritusteks. Majas tegutseb ka Eesti värskeim kutseline teater- 2018. aastal avatud Paide Teater.

Paide Spordi- ja Tervisekeskus

 

E-Piim Spordihall, asukohaga Aiavilja 1, avati 20. veebruaril 2009. 1400 m² saal, koos 1200 istekohaga, on igati sobilik korraldamaks erinevaid spordivõistlusi, kontserte, messe jms. Lisaks põhisaalile on 180 m² võimlemissaal, 60 m maneež koos kaugushüppekastiga ja avar jõusaal. Baltikumis ainulaadne tuletõrjeronimissein ja välikaljuronimissein. III korrusel on võimalik korraldada erinevaid näitusi.

Did you like this? Share it!